Dan Šustr & Old Shootterhand - Majn Kochbuch - CHLEBA, ŠPEK, ZELÍ & CHLAST (Hipíkova nekorektní kuchařka)

Novinka Tip Limitovaná edice MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA
400 Kč –3 %
Dan Sustr - Main kochbuch - front
400 Kč –3 % 390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kniha Dana Šustra (Old Shooterhand) - skladatele, textaře, kytaristy a producenta - zakladatele a lídra skupiny Tichá dohoda.

Hipíkova nekorektní kuchařka s úvodem Svět podle Old Shootterhanda a Základy Agroanarchie.

Kniha má dvě části. V první najdeme fiktivní rozhovory autora se zastydlým hipíkem Old Shootterhandem, jehož originální opilecké názory a teorie tzv. "Agroanarchie" představují nekorektní společenskou satiru na současný stav přetechnizovaného a komerčního světa kolem nás.

Ve druhé části pak najdete netradičně pojatou kuchařku podle originálního rozdělení do kategorií Chleba (pečivo, přílohy), špek (maso), zelí (ovoce a zelenina) a chlast (domácí pálenka atd.).

Vydáno nákladem 100ks.
Číslováno 001-100, všechny výtisky osobně podepsané autorem.

Vydavatel: DSPromotion s.r.o.
Vyšlo: v roce 2021 (0.vydání), brožovaná, 376 stran, barevná obálka, černobílá sazba s ilustracemi a fotografiemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovy autora Dana Šustra:
 
"Čau, lidi! Vy jste si ze mě na Facebooku někteří dělali nad mejma výtvorama legraci? OMYL! To mě teda neznáte – to JÁ si dělal legraci z vás...
Covidový 2 roky jsem strávil psaním. ✍️
A tak vznikl MAJN KOCHBUCH - Hipíkova nekorektní kuchařka, čili Chleba, špek, zelí a chlast s předmluvou Svět podle Old Shootterhanda a Základy Agroanarchie. Old Shoootterhand je stará mánička, zastydlej hipík a výstřední milionář, kterej se odstěhoval na svůj ranč, kde pěstuje brambory, chová králíky, kozy a jezdí Trabantem po fotrovi. Svejm - vesměs nekorektním - názorům na svět kolem nás - včetně průmyslový a chemický produkce potravin - říká Agroanarchie.
V části s receptama najdete i pár našich origo rodinnejch receptů (Bomba B pani Šustrový, Celerovej salát, Babiččiny králičí srazy, Shootterhandův Warmhund atp.) nebo třeba Válečnej knedlík - to se může aktuálně hodit, ne?
A abyste si nemysleli, že vám nabízím zajíce v pytli, přináším ukázku zdarma - kapitolu Zajíc v pytli. Zatím jen vlastní náklad 100 ks, číslovanej a signovanej (s autogramem)."

 


 

Dan Šustr (3.5.1965 Kladno)

Skladatel a textař. Vystudoval český a německý jazyk a literaturu na Filozofické Fakultě Univerzity Karlovy. Je téměř výhradním autorem hudby a textů rockové skupiny Tichá dohoda, jejíž je zakladatelem a kreativním vedoucím. V roce 2019 vydal debutové sólové album "Old Shooterhand". Příležitostně i překládá (V zajetí rychlosti . životopis Burta Munroa, Netopejr 2006).

 


 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení