Dan Šustr & Old Shootterhand - Majn Kochbuch - CHLEBA, ŠPEK, ZELÍ & CHLAST (Hipíkova nekorektní kuchařka)

Novinka Tip Limitovaná edice TOP - nabídka
390 Kč
Skladem
Možnosti doručení

Kniha Dana Šustra (Old Shooterhand) - skladatele, textaře, kytaristy a producenta - zakladatele a lídra skupiny Tichá dohoda.

Hipíkova nekorektní kuchařka s úvodem Svět podle Old Shootterhanda a Základy Agroanarchie.

Kniha má dvě části. V první najdeme fiktivní rozhovory autora se zastydlým hipíkem Old Shootterhandem, jehož originální opilecké názory a teorie tzv. "Agroanarchie" představují nekorektní společenskou satiru na současný stav přetechnizovaného a komerčního světa kolem nás.

Ve druhé části pak najdete netradičně pojatou kuchařku podle originálního rozdělení do kategorií Chleba (pečivo, přílohy), špek (maso), zelí (ovoce a zelenina) a chlast (domácí pálenka atd.).

Vydáno nákladem 100ks.
Číslováno 001-100, všechny výtisky osobně podepsané autorem.

Vydavatel: DSPromotion s.r.o.
Vyšlo: v roce 2021 (0.vydání), brožovaná, 376 stran, barevná obálka, černobílá sazba s ilustracemi a fotografiemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Slovy autora Dana Šustra:
 
"Čau, lidi! Vy jste si ze mě na Facebooku někteří dělali nad mejma výtvorama legraci? OMYL! To mě teda neznáte – to JÁ si dělal legraci z vás...
Covidový 2 roky jsem strávil psaním. ✍️
A tak vznikl MAJN KOCHBUCH - Hipíkova nekorektní kuchařka, čili Chleba, špek, zelí a chlast s předmluvou Svět podle Old Shootterhanda a Základy Agroanarchie. Old Shoootterhand je stará mánička, zastydlej hipík a výstřední milionář, kterej se odstěhoval na svůj ranč, kde pěstuje brambory, chová králíky, kozy a jezdí Trabantem po fotrovi. Svejm - vesměs nekorektním - názorům na svět kolem nás - včetně průmyslový a chemický produkce potravin - říká Agroanarchie.
V části s receptama najdete i pár našich origo rodinnejch receptů (Bomba B pani Šustrový, Celerovej salát, Babiččiny králičí srazy, Shootterhandův Warmhund atp.) nebo třeba Válečnej knedlík - to se může aktuálně hodit, ne?
A abyste si nemysleli, že vám nabízím zajíce v pytli, přináším ukázku zdarma - kapitolu Zajíc v pytli. Zatím jen vlastní náklad 100 ks, číslovanej a signovanej (s autogramem)."

 


 

Dan Šustr (3.5.1965 Kladno)

Skladatel a textař. Vystudoval český a německý jazyk a literaturu na Filozofické Fakultě Univerzity Karlovy. Je téměř výhradním autorem hudby a textů rockové skupiny Tichá dohoda, jejíž je zakladatelem a kreativním vedoucím. V roce 2019 vydal debutové sólové album "Old Shooterhand". Příležitostně i překládá (V zajetí rychlosti . životopis Burta Munroa, Netopejr 2006).