The Plastic People of the Universe - Pašijové hry velikonoční (1978) - LP - nové vydání 2022

Limitovaná edice
750 Kč
Do 14 dnů
Možnosti doručení


The Plastic People of the Universe - Pašijové hry velikonoční
(nahráno 22. 4. 1978 na Hrádečku)
V pořadí druhé album z roku 1978 - nové vydání 2022


 
LP 180 g - černý vinyl, na titulu obraz Davida Němce - Den a světlo, rozkládací obal, v jedné kapse LP laguer master (celkem 49 minut hudby), v druhé kapse remake původního obalu v originální velikosti, uprostřed fotografie Jaroslava Kukala, Ondřeje Němce a Petra Prokeše, mastering Ondřej Ježek - studio Jámor.


 

The Plastic People of the Universe - skupina, která změnila život mnoha lidem, vychází kompletně znova na CD a postupně také na LP
Podařilo se obstarat původní pásy, které geniální Mistr zvuku Ondřej Ježek ve studiu Jámor rozebral na prvočinitele a zase slepil dohromady, čímž dosáhl výrazně lepšího zvuku, vynikly detaily, o kterých jsme neměli ani tušení a vše obalil novou energií.

A protože si myslíme, že legendou "o kapele, která svou hudbou porazila komunismus" bylo řečeno už vše a několikrát, soustředili jsme se opravdu na geniální hudbu Mejly Hlavsy, nadčasové texty a specifický sound kapely, který neměl ve světě obdoby.

Vše jsme okořenili množstvím dobových fotografií, z nichž mnohé jsou zveřejněny poprvé a přibližují život "veselého ghetta" i nezasvěceným bez nutnosti obsáhlých komentářů.

Každý titul má zcela nový obal, vždy jsme oslovili některého z výtvarníků, který měl ke kapele a jejímu uměleckému vyjádřená blízko a snažili jsme se tím vytvořit kompaktní celek, který by propojil vše, co bylo na The Plastic People of the Universe unikátní a neopakovatelné.

Jednotlivá vydání reedic CD (roku 2022) a LP (rok 2022 - 2024) jsou vybavena také anglickými překlady. / The editions are fully equipped with English translations.

 

Vydavatel: Guerilla Records
Datum vydání: 2.4.2022
Katalogové číslo: GR 203-1

Detailní informace

Detailní popis produktuThe Plastic People of the Universe - Pašijové hry velikonoční
(nahráno 22. 4. 1978 na Hrádečku)

Skladby:

Strana A

1. Exodus 12
2. Nebo Jití jest Hospodinovo
3. Kázání na hoře
4. Nepotřebujeme krále
5. Čist jsem od krve
6. Zhřešil jsem

Strana B

7. Trojjediná
8. Otče
9. Noc temná

Celkový čas: 49:02